SC414MF-5R6
5S-SC414MF-5R6
SC414MF-5R6
FIXED IND 5.6UH 1.3A 188 MOHM
Product Description
| Series: | SC414MF |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.3A |
| Q @ Freq: | 1.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 188 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.169"" L x 0.169"" W (4.30mm x 4.30mm)","0.059"" (1.50mm)" |