SC414MF-560
5S-SC414MF-560
SC414MF-560
FIXED IND 56UH 380MA 1.48 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 380mA |
| Q @ Freq: | 380mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.48 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.169"" L x 0.169"" W (4.30mm x 4.30mm)","0.059"" (1.50mm)" |