SC414MF-390
5S-SC414MF-390
SC414MF-390
FIXED IND 39UH 440MA 1.19 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 440mA |
| Q @ Freq: | 430mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.19 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.169"" L x 0.169"" W (4.30mm x 4.30mm)","0.059"" (1.50mm)" |