SC414MF-180
5S-SC414MF-180
SC414MF-180
FIXED IND 18UH 680MA 497 MOHM
Product Description
| Series: | SC414MF |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 680mA |
| Q @ Freq: | 650mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 497 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.169"" L x 0.169"" W (4.30mm x 4.30mm)","0.059"" (1.50mm)" |