SC4020FH-2R8
5S-SC4020FH-2R8
SC4020FH-2R8
FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 2.8|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 9.6A |
| Q @ Freq: | 9.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 10 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.768"" L x 0.524"" W (19.50mm x 13.30mm)","0.272"" (6.90mm)" |