SC4020FH-1R0
5S-SC4020FH-1R0
SC4020FH-1R0
FIXED IND 1UH 15A 4.3 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 15A |
| Q @ Freq: | 15.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4.3 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.768"" L x 0.524"" W (19.50mm x 13.30mm)","0.272"" (6.90mm)" |