SC3326F-6R8
5S-SC3326F-6R8
SC3326F-6R8
FIXED IND 6.8UH 6A 23 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC3326F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 6A |
| Q @ Freq: | 9A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 23 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.315"" (8.00mm)" |