SC3326F-4R7
5S-SC3326F-4R7
SC3326F-4R7
FIXED IND 4.7UH 7.2A 18 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 7.2A |
| Q @ Freq: | 9.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 18 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.315"" (8.00mm)" |