SC3326F-102
5S-SC3326F-102
SC3326F-102
FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 450mA |
| Q @ Freq: | 700mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.7 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.315"" (8.00mm)" |