SC3326F-100
5S-SC3326F-100
SC3326F-100
FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC3326F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5A |
| Q @ Freq: | 8.2A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 31 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.315"" (8.00mm)" |