SC3316FH-6R8
5S-SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC3316FH |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 4.5A |
| Q @ Freq: | 5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 22 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.512"" L x 0.394"" W (13.00mm x 10.00mm)","0.250"" (6.35mm)" |