SC3316FH-1R5
5S-SC3316FH-1R5
SC3316FH-1R5
FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC3316FH |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 8.5A |
| Q @ Freq: | 9A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 8 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.512"" L x 0.394"" W (13.00mm x 10.00mm)","0.250"" (6.35mm)" |