SC3316F-220
5S-SC3316F-220
SC3316F-220
FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC3316F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.7A |
| Q @ Freq: | 2.6A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 85 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.205"" (5.21mm)" |