SC3316C-680
5S-SC3316C-680
SC3316C-680
FIXED IND 68UH 770MA 660 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 770mA |
| Q @ Freq: | 900mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 660 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.200"" (5.08mm)" |