SC3316C-331
5S-SC3316C-331
SC3316C-331
FIXED IND 330UH 310MA 2.5 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 310mA |
| Q @ Freq: | 380mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.5 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.200"" (5.08mm)" |