SC3316C-2R2
5S-SC3316C-2R2
SC3316C-2R2
FIXED IND 2.2UH 4.59A 32 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 4.59A |
| Q @ Freq: | 5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 32 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.200"" (5.08mm)" |