SC3316C-1R5
5S-SC3316C-1R5
SC3316C-1R5
FIXED IND 1.5UH 5.7A 22 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 5.7A |
| Q @ Freq: | 5.2A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 22 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.200"" (5.08mm)" |