SC3316C-151
5S-SC3316C-151
SC3316C-151
FIXED IND 150UH 490MA 1.29 OHM
Product Description
| Series: | SC3316C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 490mA |
| Q @ Freq: | 700mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.29 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.200"" (5.08mm)" |