SC3316C-100
5S-SC3316C-100
SC3316C-100
FIXED IND 10UH 2.34A 101 MOHM
Product Description
| Series: | SC3316C |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.34A |
| Q @ Freq: | 2.4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 101 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.200"" (5.08mm)" |