SC3308F-330
5S-SC3308F-330
SC3308F-330
FIXED IND 33UH 1.3A 300 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC3308F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.3A |
| Q @ Freq: | 1.4A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 300 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.390"" W (13.45mm x 9.90mm)","0.118"" (3.00mm)" |