SC32B-391
5S-SC32B-391
SC32B-391
FIXED IND 390UH 170MA 7.8 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 390|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 170mA |
| Q @ Freq: | 115mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 7.8 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.157"" W (4.10mm x 4.00mm)","0.118"" (3.00mm)" |