SC32B-180
5S-SC32B-180
SC32B-180
FIXED IND 18UH 800MA 410 MOHM
Product Description
| Series: | SC32B |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 18|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 800mA |
| Q @ Freq: | 525mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 410 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.161"" L x 0.157"" W (4.10mm x 4.00mm)","0.118"" (3.00mm)" |