SC312MF-560
5S-SC312MF-560
SC312MF-560
FIXED IND 56UH 230MA 3.6 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 230mA |
| Q @ Freq: | 420mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3.6 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.150"" L x 0.150"" W (3.80mm x 3.80mm)","0.053"" (1.35mm)" |