SC312MF-330
5S-SC312MF-330
SC312MF-330
FIXED IND 33UH 330MA 2.4 OHM SMD
Product Description
| Series: | SC312MF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 330mA |
| Q @ Freq: | 570mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.4 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.150"" L x 0.150"" W (3.80mm x 3.80mm)","0.053"" (1.35mm)" |