SC2220-222
5S-SC2220-222
SC2220-222
FIXED IND 2.2MH 100MA 30.1 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 100mA |
| Q @ Freq: | 100mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 30.1 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.209"" W (6.00mm x 5.30mm)","0.197"" (5.00mm)" |