SC2220-221
5S-SC2220-221
SC2220-221
FIXED IND 220UH 300MA 3.36 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | 320mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3.36 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.209"" W (6.00mm x 5.30mm)","0.197"" (5.00mm)" |