SC2220-151
5S-SC2220-151
SC2220-151
FIXED IND 150UH 400MA 2.66 OHM
Product Description
| Series: | SC2220 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 400mA |
| Q @ Freq: | 420mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.66 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.209"" W (6.00mm x 5.30mm)","0.197"" (5.00mm)" |