SC2220-102
5S-SC2220-102
SC2220-102
FIXED IND 1MH 150MA 14.42 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 150mA |
| Q @ Freq: | 150mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 14.42 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.209"" W (6.00mm x 5.30mm)","0.197"" (5.00mm)" |