SC1813FH-150
5S-SC1813FH-150
SC1813FH-150
FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC1813FH |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | 1.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 170 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.350"" L x 0.240"" W (8.89mm x 6.10mm)","0.197"" (5.00mm)" |