SC1812-471
5S-SC1812-471
SC1812-471
FIXED IND 470UH 130MA 15 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 130mA |
| Q @ Freq: | 90mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 15 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.134"" W (4.80mm x 3.40mm)","0.110"" (2.80mm)" |