SC1812-2R2
5S-SC1812-2R2
SC1812-2R2
FIXED IND 2.2UH 1.55A 143 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.55A |
| Q @ Freq: | 900mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 143 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.134"" W (4.80mm x 3.40mm)","0.110"" (2.80mm)" |