SC1812-220
5S-SC1812-220
SC1812-220
FIXED IND 22UH 700MA 780 MOHM
Product Description
| Series: | SC1812 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | 420mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 780 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.189"" L x 0.134"" W (4.80mm x 3.40mm)","0.110"" (2.80mm)" |