SC1704-6R8
5S-SC1704-6R8
SC1704-6R8
FIXED IND 6.8UH 880MA 320 MOHM
Product Description
| Series: | SC1704 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 880mA |
| Q @ Freq: | 600mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 320 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.220"" W (6.70mm x 5.60mm)","0.043"" (1.10mm)" |