SC1704-1R5
5S-SC1704-1R5
SC1704-1R5
FIXED IND 1.5UH 1.5A 140 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | 1.05A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 140 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.220"" W (6.70mm x 5.60mm)","0.043"" (1.10mm)" |