SC1704-151
5S-SC1704-151
SC1704-151
FIXED IND 150UH 190MA 6.4 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 190mA |
| Q @ Freq: | 130mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 6.4 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.220"" W (6.70mm x 5.60mm)","0.043"" (1.10mm)" |