SC1704-150
5S-SC1704-150
SC1704-150
FIXED IND 15UH 600MA 660 MOHM
Product Description
| Series: | SC1704 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 600mA |
| Q @ Freq: | 400mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 660 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.220"" W (6.70mm x 5.60mm)","0.043"" (1.10mm)" |