SC1704-101
5S-SC1704-101
SC1704-101
FIXED IND 100UH 230MA 4.6 OHM
Product Description
| Series: | SC1704 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 230mA |
| Q @ Freq: | 160mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4.6 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.264"" L x 0.220"" W (6.70mm x 5.60mm)","0.043"" (1.10mm)" |