SC1608F-330
5S-SC1608F-330
SC1608F-330
FIXED IND 33UH 720MA 510 MOHM
Product Description
| Series: | SC1608F |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 720mA |
| Q @ Freq: | 580mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 510 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |