SC1606-4R7
5S-SC1606-4R7
SC1606-4R7
FIXED IND 4.7UH 1.4A 160 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | 1.2A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 160 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.256"" L x 0.220"" W (6.50mm x 5.60mm)","0.071"" (1.80mm)" |