SC1210-471
5S-SC1210-471
SC1210-471
FIXED IND 470UH 100MA 24.7 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 100mA |
| Q @ Freq: | 60mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 24.7 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.138"" L x 0.106"" W (3.50mm x 2.70mm)","0.087"" (2.20mm)" |