SC1210-221
5S-SC1210-221
SC1210-221
FIXED IND 220UH 150MA 10.92 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 150mA |
| Q @ Freq: | 70mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 10.92 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.138"" L x 0.106"" W (3.50mm x 2.70mm)","0.087"" (2.20mm)" |