SC1206-4R7
5S-SC1206-4R7
SC1206-4R7
FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 580mA |
| Q @ Freq: | 340mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 845 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.138"" L x 0.071"" W (3.50mm x 1.80mm)","0.079"" (2.00mm)" |