SC1206-470
5S-SC1206-470
SC1206-470
FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 150mA |
| Q @ Freq: | 100mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 10.4 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.138"" L x 0.071"" W (3.50mm x 1.80mm)","0.079"" (2.00mm)" |