SC1206-2R2
5S-SC1206-2R2
SC1206-2R2
FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 660mA |
| Q @ Freq: | 430mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 533 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.138"" L x 0.071"" W (3.50mm x 1.80mm)","0.079"" (2.00mm)" |