SC108-471
5S-SC108-471
SC108-471
FIXED IND 470UH 750MA 880 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 750mA |
| Q @ Freq: | 700mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 880 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.366"" W (10.30mm x 9.30mm)","0.327"" (8.30mm)" |