SC108-390
5S-SC108-390
SC108-390
FIXED IND 39UH 2.9A 90 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.9A |
| Q @ Freq: | 2.2A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 90 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.366"" W (10.30mm x 9.30mm)","0.327"" (8.30mm)" |