SC105B-820
5S-SC105B-820
SC105B-820
FIXED IND 82UH 1.3A 333 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC105B |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.3A |
| Q @ Freq: | 1A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 333 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.429"" L x 0.386"" W (10.90mm x 9.80mm)","0.236"" (6.00mm)" |