SC105B-221
5S-SC105B-221
SC105B-221
FIXED IND 220UH 820MA 730 MOHM
Product Description
| Series: | SC105B |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 820mA |
| Q @ Freq: | 660mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 730 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.429"" L x 0.386"" W (10.90mm x 9.80mm)","0.236"" (6.00mm)" |