SC104B-820
5S-SC104B-820
SC104B-820
FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC104B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 82|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.3A |
| Q @ Freq: | 850mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 310 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.429"" L x 0.386"" W (10.90mm x 9.80mm)","0.189"" (4.80mm)" |