SC104B-560
5S-SC104B-560
SC104B-560
FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
Product Description
| Series: | SC104B |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.55A |
| Q @ Freq: | 1.01A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 220 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.429"" L x 0.386"" W (10.90mm x 9.80mm)","0.189"" (4.80mm)" |